Zanim zaczniemy – słówko o pozycjonowaniu na YouTube i przyszłości

Jeśli dobre kliknij tutaj ;)

Zanim zaczniemy – słówko o pozycjonowaniu na YouTube i przyszłości

Zanim zaczniemy zabawę na całego, myślę że należy się z mojej strony nieco wyjaśnień po co ta cała akcja. Niestety do tego żeby zostać znanym „YouTuberem” nie mam predyspozycji i mimo, że szybko się uczę, to pewnych rzeczy się nie przeskoczy (gry za bardzo mnie wciągają by pamiętać o tym, żeby komentować;) ). Od zawsze jednak interesowałem się legalnym pozycjonowaniem (tzw. White seo) i swoje doświadczenia chcę teraz rozszerzyć o serwisy video.

Dokładnie mowa o badaniu wpływu pojawienia się filmiku na stronach www, jak również możliwości pozycjonowania takich stron z serwisu YouTube. Przy okazji zwrócić uwagę na elementy takie jak tytuł, opis czy otagowanie, po ostatnich zmianach. Swoje doświadczenia chcę zebrać w jednym miejscu – tutaj – a jednocześnie wykorzystać przy materiałach klientów.

Dlatego przepraszam, jeżeli trafiłeś na tę stronę i nie znalazłeś właściwego dla siebie artykułu. Choć staram się pisać konkretnie. Wiedzę z zakresu YT rozszerzam na bieżąco, głównie o zagraniczne strony i fora, więc może i wyjdzie z tego coś konkretnego dla przyszłych „letsplayerów”. To chyba tyle, teraz z czystym sumieniem mogę powrócić do nagrywania i spotkać się z Tobą niebawem na YouTube. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.